Kurumsal

KurumsalÖztat Yemek

Kaliteli ve lezzetli bir yemek kelimesi ile Öztat Yemek Üretim Şirketini bütünleştirecek hamleler yaparak, geleneksel Türk mutfağı lezzetlerini, dünya mutfaklarıyla harmanlayan ve ideal sofra kavramında eksiksiz hizmet veren bir kuruluş olmak firmamızın benimsediği vizyondur. Misyonumuz ise kuruluşumuzu avrupa standartlarında bir mutfağa dönüştürmek, aynı zamanda da istihdama katkı sağlayan, devletine vergi ödeyerek ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olmaktır.

Cheers to the special occasion

ÖZTAT Tam Zamanında

Düzenli yemeklerinizde olduğu gibi, yerinde üretim ve özel davetlerinizde misafirlerinize ikram edeceğiniz yemeklerde de Öztat tam zamanında, olması gereken sayıda, hiçbir malzeme eksik kalmadan sofralarınıza ulaşacağına garanti veriyoruz. Bu sözümüzü yerine getirebilmek adına büyük bir ekiple birlikte gece-gündüz çalışıyoruz.

 • Vizyon

  Öz Tat Yemek & Etkinlik, mutfakta yenilikçilik, sürdürülebilirlik ve otantik konukseverliğe dayanan ilham verici deneyimler için halkın tercihi olmayı hedefliyor.

 • Misyonumuz

  Öz Tat Yemek & Etkinlik, işbirlikçi ilişkiler, düşünceli tasarım ve dürüst lezzetler sunuyor.

 • Motto

  Kaliteli ve sürüdürülebilir hizmet tesadüf değildir.

Muhteşem Öz Tat yemekleri unutulmaz tatlar”

 • Karbon Ayak İzimizi Azaltmak

  Öz Tat Yemek her içerikten en verimli şekilde yararlanarak israfı önleyerek müşterileri ve tedarikçileri tercih edilen sürdürülebilir eylemler ve uygulamalar konusunda eğitir. Biyolojik olarak parçalanabilen seçenekler kullanarak tek kullanımlık plastikleri ortadan kaldırıyoruz.

 • Geridönüşüm ve Yeniden Kullanım

  Sürüdülebilir üretim modelini öze çıkaran tekniklerler üretim yapıyoruz. Dijital seçenekler aracılığıyla kağıt kullanımımızı ve baskı ihtiyaçlarımızı azaltmanın yanı sıra atıkları azaltmaya ve geri dönüştürmeye kendimizi adadık.

 • Küresel Isınmayı Yavaşlatmak

  Öz Tat Yemek ekibi mevsimsellik ve uygun porsiyon boyutlarıyla sürdürülebilir menüler tasarlıyor. Meyve, sebze, et ve süt ürünlerimizi yerel ve etik olarak nereden tedarik ettiğimizi bildirerek çiftlikten çatala yemek hizmeti veriyoruz. Bakımı iyi yapılmamış cihazlarla ekipmanlarımıza titizlikle bakıyoruz.